Club Nieuws

NCN zoekt moderators


Nikon Club Nederland heeft ruimte voor zeker twee nieuwe moderators. Als moderator ben je (mede) verantwoordelijk voor (een deel van) het forum. Jouw profiel als moderator moet globaal hieraan voldoen:

  • je hebt enig inzicht in phpBB of denkt dat je snel eigen te kunnen maken;
  • je bent taalvaardig;
  • je hebt iets met Nikon en/of NCN

Niet heel veel eisen in feite. Het belangrijkste is dat je het leuk vindt om mee te helpen het forum netjes te houden en onze bezoekers af en toe een beetje te helpen. De forumsoftware werkt niet heel ingewikkeld dus ook dat zal best lukken.

Herken je jezelf in dit profiel en heb je zin om onderdeel van ons team te worden, stuur ons dan een email met jouw motivatie en een stukje achtergrondinformatie over jezelf. Je kunt hiervoor het mailadres webredactie@nikon-club-nederland.nl gebruiken.

Deze oproep is niet meer geldig. We zijn voorzien!

Geplaatst in: Club Nieuws Bookmark de permalink.

Je geen reactie meer plaatsen